Logotypy

Kvalitní logotyp slouží k jednoznačné identifikaci firmy, výrobku i služby. Logotyp musí být unikátní, zapamatovatelný a snadno rozpoznatelný v záplavě dalších značek. Profesionální logotyp Vám předvedeme ve třech svěžích nápadech. Zvolený logotyp finálně upravíme a předáme v potřebných formátech doplňené o logo manuál ve kterém definujeme důležitá pravidla, rady a doporučení jak s logotypem zacházet. Obsahuje například pravidla ochranné zóny loga vůči ostatní grafice, nejmenší rozpoznatelnou velikost nebo dovolené barevné provedení.

A co když si nové logo nevyberete? Uděláme vše pro to, abychom se dobrali zdárného konce.

Firemní identita

Firemní identita není tvořena pouze samotným logotypem, proto je na ni potřeba myslet již v počátku. Můžeme Vám pomoci vylepšit stávající firemní identitu, aby odpovídala Vaší firemní image, nebo vytvořit zcela nový image. Charakteristický vizuální styl zahrnující v sobě firemní kulturu, hodnoty, tradici a styl.

Připravíme pro vás návrhy firemních vizitek, referenčních desek, obálek, hlavičkových papírů i letáků, prospektů či katalogů. Součástí firemní identity mohou být navrženy polepy aut i potisk pracovních oděvů. Vše ojedinělé, zapamatovatelné, symbolické a snadno aplikovatelné.

Redesign firemní identity

Nabízíme Vám kompletní modernizaci staršího loga či firemní identity.

Redesign firemní identity se provádí většinou po několika letech, kdy původní tvář společnosti potřebuje nový a svěží vzhled. Často se tak děje ve chvíli, kdy společnosti mění svoje logo, své priority, image, nebo se rozrůstá a co pro ni do té doby bylo dostatečné, s tím už se nespokojí.

„Dopřejte své firmě svěží vzhled“

Reference

zobrazit reference logotypů a firemních identit