Prezentační systémy

Další prostředek k možnému zviditelnění. Osloví potencionálního zákazníka, zaujme, pobaví. Snadno přenosný druh reklamy dodávaný s kompletním příslušenstvím. Ideální pro prezentace ve venkovním prostředí, propagačních akcích, služebních cestách. Snadná manipulace, neobvyklý kreativní tvar.

Roll-Up banner - elegantní hliníkový banner s vysokou stabilitou. Stojan můžete snadno složit do tašky, díky které banner snadno přemístíte a ochráníte. Jednoduchá konstrukce Roll-Upu je určena k dlouhodobé prezentaci jednoho produktu či reklamního sdělení. Standardní rozměr plakátu je 850x2000 mm.

Flag banner vlajka ve tvaru muších křídel s těžkou křížovou podstavou kvůli zajištění stability. Díky neobvyklému tvaru a kreativní grafice vlajku opravdu nepřehlédnete.

Double banner je jednoduchý oboustranný hliníkový stojan na bannery. Snadno jej sestavíte bez jakéhokoli nářadí. Dodáván s kompletním příslušenstvím včetně obalové tašky.

Na všechna media zajistíme samozřejmě tisk a vytvoříme grafický návrh.

I malá reklama zvládne velké věci

Informační a navigační systémy

Potřebujete ve své budově označit jednotlivé kanceláře, dveře? Nabízíme Vám elegantní řešení informačního a navigačního systému.