Tvorba www stránek

Internetové stránky jsou velmi účinným reklamním a marketingovým nástrojem dnešní doby. Díky kvalitní internetové prezentaci oslovíte širokou skupinu návštěvníků www stránek a získáte více zákazníků. Tvořte s námi osobní prezentace, firemní stránky či internetové obchody.

Na rozdíl od jiných firem umožňujeme přímé napojení na reklamní agenturu.

Jak postupujeme?

Prvním krokem je informační jednání, při kterém zjistíme Vaší představu o budoucích internetových stránkách. Nastíníme základní nabídku a možnosti realizace. Představíte nám svou společnost a společně si specifikujeme cíle. Probereme vhodné názvy domény i otázky týkající se webhostingu. Dohodneme časový harmonogram realizace zakázky a nastíníme cenovou kalkulaci.

Celý tento krok můžeme projednávat telefonicky, e-mailovou komunikací, přesto vždy doporučujeme osobní setkání.

V druhém kroku pro Vás připravíme tzv. wireframe ve kterém určíme rozloženi jednotlivých částí stránek i podstránek. Například umístěni logotypu, menu či rozvržení obsahové části. Po zpracování a korekturách Vám zašleme návrh k odsouhlasení.

Další fáze přípravy www stránek

Po dokončení Vám předáme funkční internetové stránky. Seznámíme Vás s webem a plně Vás zaškolíme, abyste měli své stránky pod kontrolou.

S námi zvládnete i velké projekty!

Reference

zobrazit reference tvorby www stránek